SFŠLj odpira vrata SFŠLj Alumni kluba.

Prva naša aktivnost je bila modna točka v okviru koncerta v čast Davidu Bowie-ju v Teatro St Giovanni v Trstu, kjer so punce navdušile občinstvo. Hvala Anji Ovčak in Nini Gantar, našima prvima članicama, da sta ponovno predstavili svojo kolekcijo, ki sta jo oblikovali za zaključno revijo leta 2016, ko smo se s frizerskimi kreacijami poklonili Davidu Bowie-ju.

V GALERIJI si lahko ogledate nekaj utrinkov z revije, kjer je občinstvo navdušeno sprejelo naše (bivše) dijakinje.

Če bi kot alumni (bivši dijaki, ki so obiskovali našo šolo) želeli sodelovati v podobnih projektih in bi vas članstvo v klubu zanimalo, nam pišite na info@frizerska.si.

Takoj, ko se bo nabralo zadostno število zainteresiranih članov, bomo organizirali srečanje in skupaj zastavili načrte za naprej. Vabljeni!

Saša Hiti