Spoštovani dijaki 1. letnika!

Lepo pozdravljeni v novem šolskem letu. Verjamemo, da že malce nestrpno pričakujete šolsko leto, ki je za vas na nek način prelomno, saj prihajate v srednjo šolo. Da bo prvi šolski dan malo lažji, vam pošiljamo nekaj informacij.

Prvi šolski dan – ponedeljek, 2. 9. 2019

9.00 – pozdrav namestnice ravnateljice v predavalnici 003 v pritličju,
9.30 – 11.30 spoznavanje sošolcev, razrednika, osnovne informacije o poteku šolanja. S seboj prinesite pisalo, beležko, svojo davčno in EMŠO številko. Malica na prvi šolski dan še ni organizirana.

Seznami razredov bodo objavljeni 28. 8. 2019 po 10. uri v pritličju šole.

Ne pozabite spomniti staršev, da bo prvi roditeljski sestanek v torek, 3. 9. 2019 ob 17. uri, v predavalnici 003 v pritličju. Predstavili jim bomo delovanje šole, razrednike in razrede.

Vsem želimo uspešen skok v novo šolsko leto!

.                                                                                              Namestnica ravnateljice:

.                                                                                              Stanka Platiša Pogačnik
Ljubljana, 27. 8. 2019