Spoštovani dijaki, obveščamo vas, da bomo v šolskem letu 2020/21 izvedli kratkotrajno in dolgotrajno praktično usposabljanje z delom (mobilnost) v mnogih evropskih mestih. Natančnejše informacije najdete v razpisu opravljanje praktičnega usposabljanja v tujini.

Prijave dijakov morajo ustrezati razpisnim pogojem, zato si predhodno dobro preberite pravila za izbiro dijaka za opravljanje praktičnega usposabljanja v tujini.

Razpis je objavljen na spletni strani šole v meniju ‘Projekti – Erasmus+’ in na FB šolski strani. Vabljeni, da se prijavite na razpis.

Ljubljana, 29. 5. 2020                                                         Koordinatorica mednarodnih projektov

.                                                                                                             Monica Caltran