bohinjV torek, 18. 9. 2012 bo imel 2. letnik športni dan.

Dijaki, ki ste izbrali Bohinj, se zberete ob 7. 30 pred šolo. Bodite športno oblečeni in obuti. S seboj imejte malico in rezervna oblačila (če se zmočite). Razdeljeni boste v skupine, ki se bodo na uro menjavale v dejavnostih. Upoštevajte navodila inštruktorjev in učiteljev spremljevalcev. Povratek v Ljubljano je predviden po 16.00 uri.

Dijaki, ki ste izbrali pohod, se zberete ob 8.00 pred šolo. Tudi vi bodite obuti in oblečeni primerno daljši hoji. S seboj imejte malico. Ker bomo hodili po mestu, bomo upoštevali cestnoprometna pravila. Ne oddaljujte se od učiteljev spremljevalcev. Vašo prisotnost bomo preverjali na več kontrolnih točkah. Predviden zaključek pohoda je ob 14.30 uri.

Športni dan je sestavni del pouka, zato zanj veljajo šolska pravila. Morebitno odsotnost boste nadomestili z drugo dejavnostjo v dogovoru z učitelji športne vzgoje.