odbojka 1V petek, 16. septembra 2012, se je s 1. kolom pričelo tekmovanje srednjih šol v odbojki za dijakinje.

Naše dijakinje so igrale dve tekmi, najprej s Srednjo ekonomsko šolo, kasneje pa še s Srednjo trgovsko šolo.

Prva tekma se je končala z zmago Srednje ekonomske šole in sicer z 2 : 0 v nizih (25: 15, 25: 17).

Drugače je bilo na drugi tekmi. Naše dijakinje so zanesljivo izvajale servis, izboljšala se je igra na mreži,
uspešno so izvajale napadalne udarce in imele odličen sprejem pri igri v obrambi. Zmagale so z 2 : 0 v nizih.

Tekmovanje se z 2. kolom nadaljuje v torek, 27.11. ob 9h, dijakinje naše šole pa se bodo pomerile proti vrstnicam iz Gimnazije Vič ter Šolskega centra za pošto, ekonomijo in telekomunikacije.